واحد بازرگانی اتحادیه دامداران در راستای خدمات و سرویس دهی مناسب به نفع اعضاء و دامداران محترم با رویکرد الگوی صحیح مصرف از جمله تعیین، تنظیم، کنترل و کاهش قیمت تمام شده ی نهاده های دامی شامل کنجاله سویا، کنجاله کلزا، کنجاله آفتابگردان، کنجاله تخم پنبه، ذرت دانه ای، جو و..... با مشارکت و تعامل شرکتهای وارد کننده اصلی و همکاری سازمان تعاون روستایی و پشتیبانی امور دام استان قزوین، گام موثری در جهت تامین نیاز دامداران و کمک به آنها برداشته است.

  از اهداف مهم دیگر این اتحادیه ارائه خدمات جهت دامداران روستایی و واحدهای نیمه صنعتی به منظور افزایش بهره وری در غالب تولید انواع کنسانتره های دامی با کیفیت از جمله دام روستایی، پر تولید تازه زا، پایه، استارتر و.... می باشد.

Nemati j

  این واحد در راستای بالا بردن راندمان تولید اقدام به عرضه افزودنی های خوراک دام شامل مکمل های ویتامینه و مواد معدنی انواع توکسین بایندرها، بی کربنات سدیم، پودر چربی، افزودنی های پروتئینی می نماید. مشاوره در خصوص تغذیه و بیماریهای متابولیکی، تهیه و فروش ملزومات مورد نیاز دامداران عضو و غیر عضو استان و ارائه خدمات پس از فروش محصولات متنوع از دیگر فعالیتهای این واحد می باشد.

  برگزاری سمینار، دوره های آموزشی و جلسات در خصوص مسائل مختلف از جمله اهمیت تغذیه دام، کنترل بیماریهای متابولیکی، معرفی محصولات با کیفیت جدید هم راستا با علم روز نیز مورد توجه این واحد می باشد.

مهندس جواد نعـمتـی 

لینک های خارجی

مارادنبال کنید

  • فیسبوک
  • توییتر
  • گوگل+
  • لینکداین

تماس باما

  تلفن
02833330375-02833350066-33350067 

   آدرس

قزوین بالاتر از چهارراه عمران خیابان شهید عباسپور مقابل درب شمالی جهاد کشاورزی