هدف کلی از برگزاری نمایشگاه‌ها، فراهم نمودن بستری جهت معرفی محصولات و تکنولوژی های جدید بمنظور افزایش فروش، ارتباط با کانال‌های توزیع، گسترش همکاریهای اقتصادی و جذب سرمایه گذار، تبادل اطلاعات و دستاوردها، شناخت رقبا و افزایش توان رقابتی و بهینه سازی محصولات تولیدی یا خدمات ارائه شده، سنجش بازار توزیع و فروش کالا و اعطای نمایندگی است که تمام این موارد در نهایت رونق اقتصادی و اشتغالزایی را در پی خواهد داشت.

nemati 97 08 01

 اتحادیه شرکتهای تعاونی کشاورزی دامداران استان قزوین با توجه به شناخت و برآورد نیاز دامداران منطقه و همچنین بخاطر مراودات و آشنایی با کلیه شرکتهای ذیربط، دو سال است که اقدام به برگزاری هدفمند نمایشگاه دام و طیور نموده است.

  نگاهی اجمالی به وضعیت حضور شرکتها در نمایشگاه بین المللی دام، طیور، دامپزشکی، ژنتیک و اصلاح نژاد دام استان قزوین، 1 الی 4آبان ماه 1397

حضور بیش از 60 شرکت داخلی و نمایندگان خارجی در گروههای مشتمل بر
تولید کنندگان محصولات دامی، گوساله شیری و گوشتی، سیستم های توزین صنعت دام و طیور، تولید گوشت مرغ و جوجه یکروزه و سیستم های اتوماسیون مرغداری و دامداری، تولید و عرضه عسل و فرآورده های زنبور عسل، خوراک مورد نياز صنايع دامپروري و مرغداری، مکمل ها و افزودنی های خوراک دام و طیور، دامپزشکي، واکسن هاي دامي و ضدعفونی کننده ها، دارو و فرآورده های بیولوژیک، ژنتیک و اصلاح نژاد دام سبک و سنگین، تجهیزات، ماشین آلات و ادوات دامپروری و کشاورزی، دستگاههای تصفیه آب و فاضلاب، تولید کود فرآوری شده، ، دستگاههای فحل یاب و تشخیص بیماریهای دامی، بخشهای علمی، تحقیقاتی و ترویجی و اتحادیه های مرتبط جدیدترین و نوین ترین تجهیزات، صنایع، دستگاه‌ها و خدمات خود را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.

  •  حضور مشارکت کنندگان داخلی از استانهای: تهران، قزوین، البرز، مازندران، اصفهان، مشهد، گلستان، آذربایجان شرقی و ... و نمایندگان شرکت های خارجی از کشورهای اسپانیا، آلمان، آمریکا، چین، سوئد، ایتالیا و ...
  •  شایان ذکر است که بر اساس استانداردهای متعارف جهانی، این نمایشگاه از سطح A برخوردار بوده و کلیه امور مربوط به چگونگی برگزاری نمایشگاه فوق، به نحو مطلوب و شایسته تاکنون از طرف ستاد برگزاری صورت گرفته است.

 

 

 

لینک های خارجی

مارادنبال کنید

  • فیسبوک
  • توییتر
  • گوگل+
  • لینکداین

تماس باما

  تلفن
02833330375-02833350066-33350067 

   آدرس

قزوین بالاتر از چهارراه عمران خیابان شهید عباسپور مقابل درب شمالی جهاد کشاورزی