در اقدامی بی سابقه، قوی ترین تشکل دامپروری کشور مفتخر است مجری برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی، فرآورده های لبنی و صنایع وابسته استان قزوین باشد. از آنجا که 10 تعاونی و 185 گله دام شیری تحت پوشش این اتحادیه می باشند، طیف وسیعی از بازدیدکنندگان این صنعت به منظور تسهیل ارتباطات تجاری و رونق مبادلات و آشنایی با تکنولوژی و محصولات جدید در این صنعت، به نمایشگاه فرا خوانده شده اند. به واسطه تعامل مناسب برقرار شده بین اتحادیه دامداران قزوین و جهاد کشاورزی، اتحادیه مرغداران گوشتی و تخم گذار، شبکه دامپزشکی و نظام مهندسی استان قزوین از یک سو و اتحادیه دامداران ایران و مرکز اصلاح نژاد دام و طیور کشور و اتحادیه های دامداران سایر استانها از سوی دیگر، گروه هدف که دامداران، مرغداران و دست اندرکاران این صنعت می باشند، به نمایشگاه فراخوانده شده اند. از شما هم دعوت می شود به منظور شناساندن خدمات ارائه شده خود به شاغلان این بخش در نمایشگاه حضور بهم رسانید.

دهمین نمایشگاه بین المللی  دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی، فرآورده های لبنی و صنایع وابسته

استان قزوین به جهت برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد و رشد و توسعه که در بخش های گوناگون صنعت به ویژه در بخش صنعت دام، طیور در سالهای اخیر داشته است، نهمین نمایشگاه تخصصی دام، طیور و آبزیان را با هدف ارائه پتانسیل و توانمندیهای بخش های تولیدی این صنعت به تولید کنندگان، بهره برداران و فعالان بخش دامپروری برگزار نمود.

زمینه فعالیت مرتبط با این رویداد

  تاسیسات، تجهیزات، ماشین آلات صنعتی دام، طیور و آبزیان

خوراک، افزودنی ها و مکمل های خوراکی دام و طیور و آبزیان

داروهای دامپزشکی، لابراتوارها و تجهیزات دامپزشکی

  دانشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی، ارگانها، اتحادیه ها و تعاونیهای مرتبط

آزمایشگاههای مرتبط با صنعت دامپروری

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

تکمیل و ارسال فرم درخواست مشارکت

ارایه مدارک مستند در خصوص نوع فعالیت که شامل موارد: پروانه بهره برداری و یا مدارک ثبت شرکتهای بازرگانی و تجاری از مراجع قانونی مرتبط، داشتن قرارداد نمایندگی از شرکتهای تولیدی - بازرگانی، معرفینامه از اتحادیه های صنفی مرتبط، مدارک مستند پیرامون تائیده های محصولات تولیدی یا وارداتی، مستندات سنوات حضور در نمایشگاه استان قزوین، شهرها و کشورهای دیگر.

  ارسال فیش بانکی وجه واریزی - ارسال تصویر کارت ملی مدیرعامل و یا کد اقتصادی شرکت - تکمیل و ارسال فرم قوانین و مقررات نمایشگاه.

مسئولیت مندرجات ثبت شده برعهده مدیرعامل / نماینده تام الاختیار معرفی شده از سوی شرکت بوده، لذا هرگونه مغایرت ثبتی تا 20 روز قبل از شروع نمایشگاه بایستی به این شرکت اعلام گردد.

  ارائه مدارک مستند برای شرکت هایی که دارای نمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی می باشند الزامی است.

هزینه ثبت نام

  غرفه های سالن سرپوشیده: مجهز به پانلهای اطراف، روشنایی، خروجی برق، دو عدد صندلی، یک عدد میز و نوشته سردرب.

فضای سرپوشیده به ازای هر مترمربع برابر 000\950 ریال

فضای باز به ازای هر مترمربع برابر 000\600 ریال

  حداقل متراژ 24 مترمربع میباشد.

هزینه های فوق الذکر بدون احتساب %9 مالیات بر ارزش افزوده محاسبه شده است.

شرایط ثبت نام

  مشارکت در این نمایشگاه تابع شرایط و مقررات عمومی اتحادیه شرکتهای تعاونی کشاورزی دامداران استان قزوین مندرج در وب سایت این شرکتwww.damdaranqazvin.ir میباشد. لذا کلیه مشارکت کنندگان عزیز قبل از هرگونه اقدام نسبت به ثبت نام بایستی کلیه بندهای آن را مطالعه و تایید نمایند. بدیهی است، این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم رعایت بندهای آن را ، عهده دار نمی باشد

   جانمایی و اولویت واگذاری غرفه تابع شرایط و دستورالعمل داخلی اتحادیه دامداران استان قزوین می باشد.

   اعلام انصراف پس از ثبتنام و کمتر از یک ماه به شروع نمایشگاه، پذیرفته نبوده و وجه واریزی مسترد نمیگردد.

   مطابق قانون مالیات های مستقیم، اتحادیه دامداران استان قزوین، ملزم به ارائه گزارشات در معاملات فصلی خود به اداره دارایی می باشد. لذا کلیه متقاضیان در قالب اشخاص حقیقی و حقوقی مکلف به ارائه مشخصات ثبتی خود به این شرکت می باشند و هرگونه تغییر در ثبت این مشخصات بعد از ثبت در دفاتر شرکت امکان پذیر نیست.

   در صورت تمایل و یا الزام به انجام دکورسازی، قبل از بستن قرارداد مجری، تایید حسن انجام کار وی از ستاد برگزاری الزامی میباشد در غیر اینصورت امکان عدم مجوز فعالیت مجری مربوطه در نمایشگاه قزوین وجود دارد، همچنین ارسال طرح مورد نظر حداقل 30 روز پیش از افتتاح نمایشگاه جهت تایید امور فنی یا تماس با شماره تلفن 33350066-33330375-028 الزامی است.

   حداکثر ارتفاع مجاز برای انجام غرفه سازی 5\3 است.

   انتخاب و واگذاری غرفه با هماهنگی کارشناس امور نمایشگاهی صورت گرفته و پس از واریز وجه ، نهایی می گردد. در غیر این صورت این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال تحویل غرفه نمی پذیرد.

خدمات نمایشگاهی؛ اتحادیه شرکتهای تعاونی کشاورزی دامداران استان قزوین

- اجاره اقلام نمایشگاهی؛ خانم حسینی 33350066-33330375-028 داخلی 401-402

- رزرواسیون هتل؛ خانم سوهانی 33350066-33330375-028 داخلی 103

- خدمات حمل و نقل و جرثقیل؛ خانم حسینی 33350066-33330375-028 داخلی 401-402

 

مشارکت کننده محترم لطفا فایل های زیر را دانلود نموده و به دقت مطالعه فرمائید .

  دانلود فرم ثبت نام و شرایط و مقررات عمومی نمایشگاه

 قوانینی جهت برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه

لینک های خارجی

مارادنبال کنید

  • فیسبوک
  • توییتر
  • گوگل+
  • لینکداین

تماس باما

  تلفن
02833330375-02833350066-33350067 

   آدرس

قزوین بالاتر از چهارراه عمران خیابان شهید عباسپور مقابل درب شمالی جهاد کشاورزی